Seminarium Otwarte Zakładu Filologii Nowogreckiej 2018/2019

Cykl Seminarium Otwartego Zakładu Filologii Nowogreckiej (Instytut Językoznawstwa, Wydział Neofilologii UAM), w swoim zamierzeniu, jest forum dla spotkań, dyskusji, wymiany wiedzy i poglądów w obrębie szeroko pojętych studiów nowogreckich, filologicznych i nie tylko.

Formuła spotkań ma charakter otwarty, obejmuje tak tematykę dotyczącą nowogrecystyki, jak i refleksję nad językiem, literaturą, kulturą i historią w ogóle. Oferta seminarium skierowana jest do naukowców i studentów oraz do szerokiego grona osób zainteresowanych tematyką prelekcji, dlatego zapraszamy do udziału w seminarium bez konieczności rejestracji.

Program seminariów na semestr zimowy roku akademickiego 2018/2019 dostępny jest w zakładce „Seminaria Otwarte„.

Osoby pragnące zgłosić swoje wystąpienie w kolejnych cyklach seminarium prosimy o kontakt z organizatorem:
Prof. UAM dr hab. Karolina Gortych-Michalak: gortych@amu.edu.pl

Zapraszamy na najbliższe spotkanie!